Illustration Fabio Consoli

İŞ ORTAKLARI

Two Tomorrows

İş ortağımız DNV GL, merkezi Londra’da bulunan ve kurumlara stratejik sürdürülebilirlik hizmetleri sağlayan uluslararası bir ajanstır.

SVI

S360 lider şirketlerin, sivil toplum kuruluşlarının ve devlet kurumlarının ortak değer stratejilerinin benimsenmesi ve uygulanması üzerine çalışmalar yapan Ortak Değer Girişimi (Shared Value Initiative) küresel topluluğunun bir parçasıdır.

bcorp

S360, B Corporation’ın Türkiye'de tanınmasını ve gelişmesini destekler ve B Lab Avrupa’nın ülke ortağıdır. B Corp sertifikası, sosyal ve çevresel performansları, hesap verebilirlikleri ve şeffaflıkları yüksek standartları karşılayan şirketlere verilmektedir.

Küresel Raporlama Girişimi, iklim değişikliği, insan hakları, rüşvet ve diğer birçok önemli sürdürülebilirlik konusunda iş dünyasının etkilerini anlatmak için şirketlere, hükümetlere ve diğer kurumlara destek veren bir organizasyondur.

aw

Angel Wings Etki Fonu (AW), Türkiye odaklı hizmet veren ve inovatif start-up firmalarına finansal, sosyal ve çevresel geri dönüşümler sağlamak amacı ile yatırım yapan ilk etki yatırım yönetimi ve etki danışmanlık şirketidir. AW’nin merkez ofisi Hollanda’da bulunmaktadır.

aw

Güney Afrika merkezli grafik danışmanlık firması EngageMe ile ortaklığımız kapsamında kolaylaştırılmış süreçler ve konferanslar için grafik kayıt hizmeti veriyoruz.