Menu

23 January

Ortak Değer Liderliği Zirvesinde Sunulmak Üzere Örnek Kurumsal Uygulamalarınızı Bekliyoruz

Danışmanlık Ortağı olduğumuz Shared Value Initiative‘in (Ortak Değer Yaratma Girişimi) düzenlediği 12-13 Mayıs tarihlerinde New York'ta gerçekleşecek olan Liderlik Zirvesi'ne davetlisiniz. Aralarında Walmart ve Nestlé gibi markaların da bulunduğu şirketler; bu zirvede bir araya gelerek ortak değer yaratma alanında başarılı uygulamalarını paylaşacaklar. Siz de uluslararası bir platformda ortak değer yaratan uygulamalarını tanıtan ilk Türk şirketlerinden biri olmak için info@s360.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 
Ortak Değer Liderliği Zirvesi dünyanın önemli düşünce liderlerini ve ortak değer konusunda çalışan ekonomistleri, şirket yöneticilerini ve karar vericileri bir araya getirecek. Zirvede iyi uygulama örnekleri sunulacak ve şirketler için ortak değer yaratmak üzerine kurulu iş modelleri görüşülecek. Şirketlerin toplumdaki rolü nedir ve ortak değer nasıl rekabet avantajına dönüştürülebilir tartışılacak. 

Zirveye Harvard Business School'dan ortak değer yaratma konseptinin kurucusu Michael Porter, Nespresso CEO'su Jean-Marc Duvoisin, Walmart başkanı Kathleen McLoughlin, Western Union CEO'su Hikmet Ersek de katılacak. Kaydınızı bu bağlantıya tıklayarak yaptırabilirsiniz.

Ortak Değer Yaratma Liderliği Zirvesi'ne katılmak için, S360 ile iletişime geçen Türk şirketlerinin, iyi uygulama örneklerinin yazım ve sunumuna S360 katkıda bulunacak ve katılımcı şirketler için %20 indirim uygulanacaktır. 

SHARE: