Menu

30 January

Yıldız Holding Sürdürülebilirlik Vizyonu Çalıştayı

Yarım gün süren çalışmaya Yıldız Holding CEO'su Mehmet Tütüncü ve Yıldız Holding'in üst düzey yöneticilerinden oluşan 60 kişilik bir grup katıldı. 

Günümüz ekonomisinde artık resmi olmayan tartışmaların ve sohbetlerin şirket stratejilerini ve öğrenme yöntemlerini etkiledikleri yadsınamaz bir gerçek. Çağdaş organizasyonların birlikte öğrenen ve dinamik yapılara dönüşmesi için en önemli konu, çalışanların birbirleriyle kurdukları iletişimde samimi,  geribildirimlerinde açık olmaları. Dünya Kafe; katılımcıların birbirlerinden öğrendikleri, birlikte ürettikleri, konuştukları ve dinledikleri, kısacası etkileşimi üst seviyede kurgulanmış bir çalışma yöntemi. Küresel şirketler hedef ve strateji belirleme, sorun çözme ve çalışan katılımını sağlama gibi konularda bu yönteme başvuruyor. 

Çalıştayın çıktıları ekibimizden Emre Salkım ve Revan Arkan tarafından grafik kayıt yöntemi kullanılarak görsele döküldü. Dünya Kafe yöntemi ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilir, Dünya Kafe ilkeleri grafik kaydını bu bağlantıdan indirebilirsiniz. 

SHARE: