Menu

18 March

Stajyer pozisyonu için takım arkadaşı arıyoruz! 

S360 olarak tüm sorunların yeni bakış açıları ve çeşitlilik ile aşılabileceğine inanıyoruz. Günümüz sorunlarına çözüm üretirken, yenilikçi yetenekleri aramıza katmak önceliklerimiz arasında bulunuyor. 

S360, Araştırma ve Etki Tasarımı bölümü ekibimizle birlikte çalışacak stajyer pozisyonu için takım arkadaşları arıyoruz. İlgilenen adaylar en geç 4 Nisan 2022 Pazartesi gününe kadar seza.eraydin@s360.com.tr adresine CV'lerini gönderebilirler. 

Stajyer Aranan Özellikler: 

- Sürdürülebilirlik konuları ile ilgili 
- Üniversitelerin iktisadi ve idari veya sosyal bilimler bölümlerinde öğrenci olmak 
- Analitik yönü güçlü 
- Dikkatli ve titiz çalışan 
- İyi seviyede MS Office (Word, Powerpoint ve Excel) bilgisi 
- Çok iyi derecede İngilizce bilen 
- Hem Türkçe hem İngilizce dillerinde yaratıcı yazma, düzenleme ve redaksiyon yapma gibi becerilere sahip 
- Haftada en az 3 gün tam zamanlı destek verebilecek 

S360 Hakkında: 

Ülkemiz ve yakın coğrafyamızda bugünden “farklı” bir geleceğin inşasına katkıda bulunmak arzusuyla çalışan, genç, yaratıcı ve değer odaklı çalışan bir ekibiz. Amacımız, günümüzün ve geleceğin nesiller için sürdürülebilirliği mümkün kılacak karmaşık konulara yalın ve etkin çözümler üretmek. Değişimin yönetimi için kurumlara stratejik sürdürülebilirlik ve iletişim hizmetleri sunuyoruz. Sosyal ve çevresel sorunların/etkilerin çözümü/yönetimi için yenilikçi yaklaşımlar sunarak; kurumların toplum için değer yaratmasını sağlıyoruz. Sürdürülebilir ekonomik büyümeyi sağlarken, temel paydaşlar üzerinde değer yaratan kurum anlayışının gelişimine destek oluyoruz. Günümüzün hızla değişen risk ve fırsatlarına, kurumların proaktif cevap verebilmesi için 360 derece stratejik sürdürülebilirlik yaklaşımını tüm iş süreçlerine entegre ediyoruz. 

Unutmadan, B Corp şirketi olmaktan gurur duyuyoruz. 

SHARE: